Titulární partner

FRANZ JOSEF KAISER

Prémiové produkty té nejvyšší kvality, jakou můžete dostat v supermarketu. Stačí jen natáhnout ruku a máte exkluzivní výrobky, se kterými ochutnáte to nejlepší ze všech koutů světa v pohodlí svého domova.

Hlavní partneři

ABAPO

Abapo trade se zaměřuje se na pronájem elektrických polohovacích lůžek, antidekubitních matrací, chodítek, zvedáků a dalších zdravotních pomůcek.

AD SPORT

AD Sport.cz je internetový obchod se sportovním zbožím. Prodáváme sportovní zboží především značek Nike a Asics, dále také Adidas, Select, Joma, Gala a další. Mimo potřeby pro jednotlivé sporty u nás naleznete také široký sortiment zboží na volný čas (boty a oblečení).

TOPNATUR

TOPNATUR s.r.o. je úspěšná firma, která od roku 1996 působí na potravinářském trhu a jejíž sortiment a pole působnosti se neustále rozvíjí. V roce vzniku firmy, tedy v roce 1996, byla výroba a distribuce sušených rostlinných nápojů (sojové mléko, ovesné mléko, kokosové mléko apod.) jedinou náplní firmy. Od té doby se nejen zdokonalovala a dále rozvíjela tato činnost (v roce 2000 se TOPNATUR s.r.o. stala největším výrobcem sušených mléčných směsí v ČR), ale podstatně se rozšířilo portfolio činností firmy. I nadále se firma soustředila na produkty tzv. zdravé výživy, tedy na rošiřování sortimentu sušených rostlinných mlék (TOPNATUR), ale i jiných výrobků z kategorie potravních doplňků. Hlavním reprezentantem této kategorie se staly výrobky pro zdravá střeva a zažívání a tzv. zelené potraviny.

MediSPORT

Nová ambulance tělovýchovného lékařství vybavená nejmodernějším zařízením firem MR Diagnostic a Medesa pro zdravotní a zátěžové sportovní prohlídky ve Zlíně. Testy probíhají na profesionálním cyklistickém ergometru nebo běžeckém pásu s nastavitelným sklonem.

PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNER