Termín: 15. – 16. 7. 2023
Lokalita: Rusava, ski areál
Trasa: 12 hodinový běh a nově 1 okruh 5 km

Finišerská medaile v cíli pro každého účastníka, občerstvení v cíli, jídlo ve formě „bufetu“ v cíli, měření času čipovou technologií, reklamní předměty od partnerů, zdravotní a pořadatelská služba.

O závodu

Zázemí závodu: Po celou noc je pro účastníky k dispozici tělocvična v místní škole (cca 200m od startu), kde můžete odpočívat, tedy spacáky a karimatky s sebou. V místě startu je taky otevřena celonoční občerstvovací stanice (iontové nápoje, voda, kofola, pivo, pečivo, koláčky, rozinky, müsli, tatranky, banány, meloun, sůl).

Není podmínkou běžet celých 12 hodin. Stejně tak není podmínkou běžet. Vemte si hole a můžete jít … 😉

Systém pro štafety: U štafet je systém střídání na vaší taktice, podmínkou však je pravidelné střídání všech členů štafety (není podmínkou, že všichni běžci ve štafetě musí běžet stejný počet kol). Pokud dojde k nutnosti změnit pořadí štafety například z důvodu zranění některého z běžců, je nutné tuto skutečnosti nahlásit pořadateli u časomíry v místě startu. Štafetovým kolíkem je měřící čip, který je nutné vždy při předávce upnout znovu na nohu. Pořadatel si vyhrazuje právo na penalizaci 30 minut pro jednotlivce i štafety v případě, že dojde k porušení pravidel závodu (myšleno zejména pro střídání u štafet), znečišťování přírody, krácení tratě atp.

Mapa trati

Zobrazit na mapy.cz

Články související se závodem


16. – 17. 7. 2023 Archiv

Výsledky ke stažení

Výsledky LiveTiming na championchip.cz

Fotografie / Milan Mikšík

Fotografie od Lidky Polišenské na Rajčeti