Noční běhy 2022 podpoří Handicap Zlín

Součástí seriálu večerních běžeckých akcí Noční běhy 2022 bude na každé zastávce Rodinný charitativní běh pro Handicap Zlín. Do rodinného běhu se může zapojit kdokoliv, malí i velcí, sportovci i nesportovci, kočárky i třeba běžci s pejsky. Délka tratě rodinného běhu bude vždy zhruba 1 kilometr.

Na charitativní rodinný běh se hlásí účastníci vždy v den akce v místě prezence Nočního běhu – tedy v Kroměříži, Rožnově, Rusavě, Holešově i Zlín. Start charitativního běhu je vždy cca dvě hodiny začátkem hlavního večerního závodu. Startovné je symbolických 200 korun a celé startovné získá spolek Handicap Zlín. Každý účastník běhu získá startovní číslo na pamtáku, v cíli perníkovou medaili, drobné občerstvení a dárky od partnerů seriálu Noční běhy 2022.

Registraci na Charitativní rodinný běh zajištují dobrovolníci ze spolku Handicap Zlín, který zajišťuje sociální služby, osobní asistenci, dopravní služby, klub dětí a mládeže, sportovní klub, půjčovna kompenzačních pomůcek a základní sociální poradenství. Navíc provozuje dobročinný obchod DOBRODĚJ.

Vítězem tohoto běhu se stane každý, kdo se zúčastní a hlavně Handicap Zlín!