Vyzvedni si číslo na Noční běh ve Zlíně v AD Sportu a dostaneš odměny navíc!

Každý, kdo si přijde vyzvednut svou registraci na Noční běh ZLÍN – MALENOVICE 27.9.2022 ANEB NAROZENINOVÝ BĚH AD SPORTU na prodejnu AD Sport Zlín, dostane dárek. V AD Sportu ve Zlíně bude kromě startovního balíčku s číslem a čipem, na vás čekat VOUCHER na diagnostiku Footscan a ponožky Asics ZDARMA.

Footscan je nejpřesnější a nejmodernější analýzu došlapu, díky které budeme moci přesněji určit jakým směrem se máte ubírat při výběru běžecké či vycházkové obuvi. Dále vám dokážeme navrhnout kompenzační cvičení a dovést vás k nápravě „neideálních“ pohybových stereotypů.

Pomoci této analýzy Vám nejen vybereme vhodnou obuv, ale budeme spolu pracovat na tom, aby Vás sport bavil a Vaše tělo ne jen dobře vypadalo, ale bylo i funkční. 

Odměny navíc může získat každý, kdo bude řádně příhlášený a bude mít uhrazené startovné do nedělního večera 25. září. Startovní balíček si pak můžete vyzvednout v pondělí 26.9. od 9:30 do 18 hodin nebo v úterý 27.9. do 15 hodin.

Po té bude možné si číslo vyzvednout před samotným Nočním během u hradu v Malenovicích od 16 hodin. Registrace na Franz Josef Kaiser Noční běh ve Zlíně probíhá do úterního rána 27. září.

Oficiální celodenní oslava 5. narozenin AD Sportu proběhne 8. října 2022 v kamenné prodejně AD Sportu.